سال 1398، سال رونق تولید

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در چهارچوب نقشه جامع علمی کشور و در راستای رشد و ارتقای فعالیت‌هایش و کمک به بومی سازی صنعت برق آبی و دیگر صنایع وابسته کشور، در نظر دارد با همیاری دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و شرکت‌های خصوصی و تعاونی های دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، تحقیقات کاربردی و توسعه‌ای را در حوزه‌های تخصصی خویش گسترش دهد. 
شایان ذکر است به منظور بهره‌گیری حداکثری از توان علمی و دانش تخصصی صاحبنظران و نخبگان صنعت و دانشگاه در ابتدای هر سال تعدادی از اولویت‌های پژوهشی را در راستای کمیسیون‌های تخصصی مختلف در زمینه‌های مرتبط با هر سازمان  اعلام می‌شود و در کنار این اولویت‌ها هر شرکت و یا سازمان نیز با توجه به نیازهای داخلی خود موضوعاتی را به این اولویت‌ها اضافه می‌نماید.
 اولویت‌های اعلام شده مذکور برای سال 1391 به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیانی که خواستار انجام پروژه تحقیقاتی مطابق با این موضوعات هستند و یا دارای موضوعات پیشنهادی متناسب با فعالیت‌های شرکت آب و نیرو می‌باشند، می توانند از طریق ذیل اقدام نمایند:

 

(به علت عدم اختصاص اعتبار به بخش پژوهش این شرکت در سال 94، تا اطلاع ثانوی پذیرش طرح های پژوهشی جدید امکان پذیر نمی باشد)

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 
    آدرس تماس

  • آدرس : بزرگراه مدرس، تقاطع آفریقا، خیابان بیدار شماره 3 (40 قدیم)
  • تلفن : 27821-021
  • فکس : 26213732-021
  • ایمیل :